Pomoc dla Ukrainy!
Pomoc dla Ukrainy!
Nasze Stowarzyszenie włączyło się aktywnie w pomoc dla osób potrzebujących na Ukrainie. Wsparliśmy finansowo zbiórkę na ambulans - teraz zbieramy na kolejny. Można się włączyć w pomoc!

W niedzielę do Kamieńca Podolskiego pojechał pierwszy ambulans, którego zakup bardzo wsparli członkowie naszego Stowarzyszenia. Karetkę do granicy odprowadzili współnie Wójt Tarnowa Podgórnego Tadeusz Czajka oraz Prezes TSP Ryszard Balcerkiewicz.

Zachęceni sukcesem pierwszej zbiórki, aktualnie otworzyliśmy drugą - również celem jest zebranie środków potrzebnych na zakup ambulansu, który posłuży potrzebującym w obwodzie Kamienieckim w Ukrainie.

EDIT 2022-04-11
Udało się zakupić już 3 karetki! Dzięki ofiarności mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne, przedsiębiorców TSP i samorządu.

Zbieramy na portalu zrzutka.pl  - poniżej link do zbiórki

https://zrzutka.pl/2gzuk9

 

Zachęcamy do włączenia się w tę akcję!!!