Spotkanie czerwcowe TSP
Spotkanie czerwcowe TSP
Już w najbliższą środę, 24 czerwca, spotykamy się w Pałacu Jaśminowym na pierwszym po przerwie spowodowanej kwarantanną, spotkaniu członków stowarzyszenia. Gościem specjalnym będzie Piotr Voelkel, który wystąpi z tematem "Sztuka - Edukacja - Biznes".

Tuż przed przerwą wakacyjną zapraszamy wszystkich członków na spotkanie w Pałacu Jaśminowym. Program spotkania przewiduje:

  • prezentację organizatora spotkania Pałacu Jaśminowego – www.palacjasminowy.pl
  • wręczenie certyfikatów przynależności do TSP
  • sprawy organizacyjne
  • w imieniu gospodarza spotkania Pałac Jaśminowy zapraszamy na poczęstunek oraz rozmowy.

W ramach spotkania wystąpi również nasz gość specjalny - Piotr Voelkel z tematem "Sztuka - Edukacja - Biznes".

Piotr Voelkel Prezes Piotr Voelkel jest współwłaścicielem Grupy Kapitałowej Vox – firm z branży budownictwa, wykończenia i aranżacji wnętrz, współtwórcą Concordia Design – centrum designu i kreatywności w Poznaniu, założycielem Fundacji Vox-Artis Promocji Polskiej Sztuki Współczesnej oraz prezesem Wielkopolskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, którego kolekcja współtworzy stałą ekspozycję sztuki współczesnej w poznańskim Muzeum Narodowym.

Jest współwłaścicielem Collegium Da Vinci w Poznaniu oraz Zespołu Szkół Da Vinci: szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum akademickich.

Jest mecenasem wielu projektów kulturalnych i edukacyjnych. W 2014 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości oraz za osiągnięcia w działalności społecznej.

Podczas spotkania zostanie zorganizowana loteria wizytówkowa, prosimy o deklaracje i propozycje ewentualnych gadżetów firmowych jako fantów, a także o zabranie wizytówek.

Organizator zapewnia bezpieczne warunki poprzez zachowanie odpowiednich odległości i środki higieniczne, prosimy zabrać maseczki.