Uroczyste otwarcie pracowni ZST odwołane
19-10-2020
Uroczyste otwarcie pracowni ZST odwołane
W związku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać planowane na początek listopada uroczyste otwarcie pracowni innowacji technologicznej w ZST.

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu TSP informujemy, iż najbliższe spotkanie związane z uroczystym otwarciem pracowni w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym, które zaplanowaliśmy na dzień 04.11.2020 r. zostaje odwołane z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem.

Jeszcze do niedawna w Tarnowie Podgórnym słyszeliśmy o pojedynczych przypadkach zakażeń. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie z dnia na dzień i już dziś wiemy, iż liczba zachorowań wzrasta. Kwarantanną zostali objęci nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym. Coraz więcej firm pracuje w systemie home office.

Koronawirus niestety skutecznie krzyżuje nasze plany, ale dla Zarządu najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo Członków TSP oraz zaproszonych gości.

Zapewniamy Państwa, iż na bieżąco monitorujemy sytuację w naszej gminie, o podjętych działaniach będziemy informować Państwa drogą mailową.

Życzymy Państwu zdrowia i odporności.