Wspierajmy nasze restauracje!
12-11-2020
Wspierajmy nasze restauracje!
Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców chcąc wesprzeć członków naszego Stowarzyszenia, przygotowało plakat, z prośbą do Państwa o udostępnianie tych informacji swoim rodzinom i znajomym. Wszystkie lokale proponują dania na wynos, przyjmują zamówienia świąteczne, a także przygotowały vouchery.

Od 24 października branża gastronomiczna została zamknięta. Do tej pory restauratorzy nie otrzymali żadnej pomocy ze strony rządu. Obroty punktów gastronomicznych spadły do 70%.

Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców chcąc wesprzeć członków naszego Stowarzyszenia, przygotowało plakat, z prośbą do Państwa o udostępnianie tych informacji swoim rodzinom i znajomym. Wszystkie lokale proponują dania na wynos, przyjmują zamówienia świąteczne, a także przygotowały vouchery.

WSPIERAJMY RESTARUACJE!