Zmiana terminarza spotkań
12-03-2020
Zmiana terminarza spotkań
W związku z obecną sytuacją w kraju związaną z pandemią koronawirusa zmuszeni jesteśmy zmienić ustalony terminarz wydarzeń i spotkań.

Szanowni Państwo,
Drodzy Przedsiębiorcy,

Zaplanowaliśmy szereg działań związanych z rozwojem naszego Stowarzyszenia. Chcielibyśmy Państwu przybliżyć nad czym obecnie pracujemy:

  • opracowanie nowego brandingu TSP w tym nowe logo, nowa strona, fb i inne
  • opracowanie certyfikatów przynależności do Stowarzyszenia
  • udział naszych członków w tworzeniu nowej Szkoły ? ZST
  • przyjęcia nowych członków zwyczajnych i wspierających
  • poszukiwanie ciekawych postaci i zapraszanie do udziału w naszych spotkaniach

Mieliśmy opracowany kalendarz spotkań, w tym bardzo ważne pierwsze spotkanie nowej kadencji. 25 marca w Pałacu Jaśminowym chcieliśmy powitać naszych nowych członków.

Ze względu na obecną sytuację z rozwojem koronawirusa w Polsce, jesteśmy zmuszeni do wstrzymania wszystkich spotkań do odwołania. Otrzymaliśmy już oficjalną informację o odwołaniu kwietniowego spotkania: Odkodowany Biznes oraz Mistrzostw Świata w Kręglach.

Będziemy Państwa informowali na bieżąco o sytuacji i pojawiającej się możliwości odbycia pierwszego spotkania. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony.

Obecna sytuacja w wielu firmach może być trudna, dlatego prosimy o przesyłanie na adres TSP zaistniałych zdarzeń, problemów w Waszych firmach.

Będziemy starali się w miarę naszych możliwości zaradzić, przekazywać informacje dalej, czy wręcz po ludzku się wspierać i darzyć dobrym słowem.

Zarząd TSP
Ryszard Balcerkiewicz
Wojciech Drąg
Iza Halas
Piotr Nowak
Bartosz Majda
Mariusz Skrzypczak
Irena Zaremba