APEX Capital Wizards Sp. z o.o.
Profil działalności

APEX Misja
„Najważniejsza jest nasza przyszłość, bo w niej spędzimy resztę życia” to główna idea wokół której konsolidujemy środowisko Ekspertów ze środowiskiem Osób Zamożnych. Uważamy, że współczesna rzeczywistość tworzy nowe wyzwania, w ramach których życiowym priorytetem staje się ochrona prywatnego stylu życia. Aby ten priorytet zrealizować należy zabezpieczyć prywatne zasoby zarówno przed utratą wartości, jak i przed zagrożeniami systemowymi, które coraz mocniej zawłaszczają naszą życiową i biznesową suwerenność.

Działamy jako CONCIERGE na rynku materialnych inwestycji alternatywnych. Stosując „ponadczasową regułę”, rekomendujemy swoim Klientom „Portfelową Koncepcję Równoważenia Zasobów” (PKRZ) z wykorzystaniem ruchomych i nieruchomych aktywów trwałych. PKRZ pozwala budować naszym Klientom portfele aktywów o wysokiej różnorodności, pozwalającej osiągnąć rzeczywisty efekt ograniczenia ryzyka.

Specjalizacją Apex jest ekskluzywna biżuteria z diamentami. W ramach realizowanego przedsięwzięcia przygotowaliśmy koncepcję ochrony prywatnego stylu życia opartą o naturalne, rzadkie kolorowe diamenty, zakuwane w ekskluzywną biżuterię nazywaną RODOWYMI KLEJNOTAMI. Koncepcję realizujemy wykorzystując usługę APEX CONCIERGE, w ramach której eksperci naszej firmy oferują kompleksowy serwis jubilerski.

APEX Concept
Koncepcja osadzona jest na 3 filarach niezbędnych do jej realizacji w pełnym zakresie:
FILAR 1 – to dostęp do dóbr i usług luksusowych, dzięki którym tu i dzisiaj STYL NASZEGO ŻYCIA wchodzi na odpowiednio wysoki poziom.
FILAR 2 – to dostęp do ochrony prawnej, dzięki której STYL NASZEGO ŻYCIA chroniony jest przez wytrawnych prawników dobieranych zgodnie ze specjalizacją niezbędną do reprezentowania nas w okolicznościach wymagających interwencji prawnej.
FILAR 3 – to dostęp do materialnych inwestycji alternatywnych, które chronią nasze zasoby zarówno przed zagrożeniami systemowymi, jak i przed dewaluacją, czy też przed stratą w procesach inwestycyjnych, a co za tym idzie chronią STYL NASZEGO ŻYCIA w przyszłości.

APEX Concierge
„Czas to pieniądz”, a Twój czas to najważniejsze aktywo Twojego życia.
Ponieważ czas naszego życia możemy wykorzystać tylko jeden raz, w zależności od tego jak nim gospodarujemy, STYL NASZEGO ŻYCIA albo pozwala nam czerpać życiową radość i satysfakcję z przeżywanych kolejnych dni (zarówno w ujęciu zawodowym, jak i osobistym) albo bez względu na poziom naszej zamożności jedyne co nam przynosi to uczucie przytłoczenia „milionem” spraw, które bez naszego udziału nie zostaną załatwione, a STYL NASZEGO ŻYCIA przestaje nosić znamiona stylu człowieka sukcesu.

Właśnie z tego powodu proponujemy Ci usługę APEX CONCERGE, dzięki której nie marnujesz swojego cennego czasu na działania, które możemy załatwić za Ciebie. Ty zlecasz, a Eksperci naszej firmy oferują swój czas i profesjonalne załatwienie spraw, które w danym czasie są dla Ciebie ważne.

Zapraszam do kontaktu:
Roch Witkowski 
+48 602 49 11 11
roch.witkowski@apexcapitalwizard.eu