Bońkowscy Salony Samochodowe
Profil działalności

Bońkowscy Salony Samochodowe to firma, której działalność sięga Roku 2003. W tym czasie powstał pierwszy, autoryzowany salon i serwis Toyoty w Poznaniu, przy ul. Polskiej 112, którego historia do dzisiaj kontynuowana jest w nowym, przestronnym obiekcie w Komornikach k. Poznania, przy ul. Platynowej 2. Odnosząc sukcesy w sprzedaży i serwisowaniu samochodów inwestowaliśmy w rozwój firmy, stając się przy tym przedstawicielami kolejnych marek, w kolejnych miastach.

Dzisiaj, dzięki ogromnemu zaangażowaniu w jakość obsługi, profesjonalnej kadrze i przede wszystkim dzięki wielkiemu zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci, Bońkowscy Salony Samochodowe to siec, która chwali się obiektami w Wielkopolsce i północno - zachodniej Polsce:

  • BMW I MINI w Ustowie k. Szczecina (Ustowo 55)
  • BMW I MINI w Szczecinie, przy ul. Hangarowej 17
  • BMW I MINI w Gorzowie Wielkopolskim , przy ul. Kasprzaka 5 G
  • Land Rover I Jaguar w Ustowie k. Szczecina (Ustowo 58)
  • Toyota w Komornikach k. Poznania , przy ul. Platynowej 2
  • Toyota Professional w Sadach k. Poznania, przy ul. Poznańskiej 10
  • Hymer Poznań w Sadach k. Poznania, przy ul. Poznańskiej 10

Lokalizacje salonów zostały wybrane z myślą o konsekwentnej realizacji celów firmy. Jako przedstawiciele marek BMW, MINI, Land Rover I Jaguar celujemy w zdobycie statusu lidera segmentu premium w północno - zachodniej Polsce. Jako dealer Toyoty w stolicy Wielkopolski od kilku lat jesteśmy liderem sprzedaży na rynku lokalnym. Jako przedstawiciele marki Hymer chcemy zaznaczyć swoją obecność w branży caravaningowej , stając się silnym graczem na rynku.

Szczególne miejsce na mapie firmy Bońkowscy Salony Samochodowe zajmuje gmina Tarnowo Podgórne. To waśnie tutaj zlokalizowaliśmy ważne dla nas projekty.

Pierwszym z nich jest salon samochodów dostawczych Toyota Professional Bońkowscy. Obiekt wyjątkowy - pierwszy tego typu w Polsce salon oferujący całą gamę samochodów dostawczych japońskiego producenta, kompleksowe usługi serwisowe oraz naprawy powypadkowe, uznane przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów za najlepsze w Polsce dwa lata z rzędu.

Drugi to salon Hymer Poznań, specjalizujący się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów marki Hymer, największego koncernu w branży caravaningowej na świecie oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Na miejscu oprócz profesjonalnego doradztwa w zakupie na każdym jego · etapie, od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie znajdziemy również serwis tego typu samochodów.

Trzeci z projektów to firma Rentis S.A., w rozwój której angażujemy się od lat. Rentis proponuje swoim Klientom prosty i oszczędny sposób wypożyczania samochodów, chwaląc się przy tym 15-letnią obecnością na rynku, 100 oddziałami na terenie całej Polski oraz flot samochodów liczących ponad 1500 pojazdów.