Democo Poland Sp. z o.o.
Profil działalności

Firma Democo Poland funkcjonuje z powodzeniem na rynku budowlanym od 1994 roku. Jesteśmy w pełni autonomicznym podmiotem należącym do rodzinnej, belgijskiej grupy kapitałowej Democo, działającej na europejskim rynku od ponad 40 lat, co pozwoliło na wykorzystanie jej bogatych doświadczeń oraz know-how przy kompleksowych realizacjach inwestycji budowlanych.

Obecnie naszą 70 osobową załogę stanowią wysoce wykwalifikowana kadra inżynierska oraz własne, wyspecjalizowane brygady realizujące roboty żelbetowe i murowe.

Zdobyliśmy już ponad 25 lat doświadczenia na krajowym rynku, a w swoim dorobku jako Generalny Wykonawca posiadamy wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, głównie kubaturowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Tworzymy projekty, na podstawie których powstają spełniające najwyższe standardy budynki przemysłowe, biurowe, oświatowe mieszkalne i inne użyteczności publicznej.

Wykonujemy inwestycje budowlane w pełnym zakresie, od etapu koncepcji projektowych, budżetowania, przygotowania kompletnych dokumentacji budowlanych, procedur administracyjnych aż po realizację obiektu 'pod klucz