DKS Sp. z o.o.
Profil działalności

W DKS Sp. z o.o. od ponad 27 lat specjalizujemy się w wynajmie (dzierżawie) i sprzedaży urządzeń drukujących wraz z pełną obsługą serwisową. Nasza oferta znajduje zastosowanie praktycznie w każdej branży.

Do głównych obszarów działalności należą:

  • Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia do druku wielkoformatowego, plotery, składarki dokumentów, skanery dokumentacyjne, oprogramowanie do zarządzania urządzeniami drukującymi,
  • Doradztwo w zakresie optymalnego wykorzystania urządzeń drukujących w firmach.
  • Profesjonalne audyty środowiska urządzeń drukujących.
  • Doradztwo i wdrażanie rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa urządzeń drukujących oraz drukowanych, kopiowanych i skanowanych dokumentów.
  • Dedykowana oferta dla branży poligraficznej (kolorowy druk wielkoformatowy, drukarki cyfrowe do nakładów produkcyjnych, urządzenia introligatorskie oraz do uszlachetniania podłoży).

Korzystamy z rozwiązań czołowych światowych producentów: Canon, Konica Minolta, Lexmark, HP, PaperCut, Ysoft, KIP, Contex. Nasi Klienci mają możliwość skorzystania w ramach jednej umowy z różnych produktów z zachowaniem gwarancji pełnej dostępności do wykwalifikowanej kadry serwisowej zapewniającej sprawną pracę urządzeń i szybki czas reakcji serwisu.

Jesteśmy dostępni na terenie całego kraju, co gwarantuję taki sam standard obsługi za pośrednictwem 12 oddziałów w Polsce. Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym oddziałem DKS w Poznaniu.

Kontakt:
Tel. 618425854,
email: info.poznan@dks.pl