Family Good Place
Profil działalności

Jesteśmy firmą z 11-letnim doświadczeniem , która dotychczas zajmowała się przygotowywaniem i dostarczaniem posiłków do przedszkoli , szkół , firm oraz szpitali na terenie Poznania i okolicznych gmin(Tarnowo Podgórne , Swarzędz , Dopiewo , Rokietnica )

Nasze posiłki przygotowywane są zgodnie z najnowszą techniką kulinarną, z najlepszych surowców, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, a co najważniejsze przez wyszkolony personel.

Sporządzane są tego samego dnia ze świeżych, wysokiej jakości surowców, są różnorodne pod względem zawartości produktów i składników odżywczych, pełnowartościowe, przyrządzane zgodnie z najnowszymi zaleceniami prawidłowego żywienia i technik kulinarnych.

Pod stałym nadzorem naszej Pani dietetyk .Pozwala to zapewnić organizmowi optymalne warunki do rozwoju i nauki, a urozmaicone menu zapoznaje dzieci i dorosłych z nowymi potrawami i rozbudza ich apetyt na nowe smaki.

Na filarach cateringu w lipcu 2020 roku powstała restauracja FAMILY GOOD PLACE – miejsce o charakterze rodzinnym . Duża sala umożliwia organizację zarówno dużych imprez firmowych jak i kameralnych kolacji czy przyjęć rodzinnych .

W chwili obecnej proponujemy spróbować naszej kuchni z dowozem do domu .Menu cotygodniowe zamieszczamy na naszym facebook-u .Mamy nadzieje , że sytuacja wkrótce ulegnie zmianie i będziemy mogli zaprosić Państwa w nasze skromne progi .