INFO-CAL
Profil działalności

Serwis cal.pl należy do INFO-CAL działającej od 1994 roku. Od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a nasze usługi i rozwiązania w pełni spełniają oczekiwania klientów. Udało nam się zdobyć zaufanie ogromnej ilości osób, status wiarygodnych i rzetelnych specjalistów, jak i również duży bagaż doświadczenia. Teraz jesteśmy jedną z największych firm hostingowych w Polsce. Przez lata codziennej pracy staramy się, aby nasza oferta była bezkonkurencyjna i dopasowana do każdego. Stawiamy na innowacyjne technologie, a nasze produkty nieustannie ulepszamy. Pragniemy, aby oferta perfekcyjnie trafiała w potrzeby klientów, a ich strona była w najlepszej jakości. Priorytetem firmy jest Wasza satysfakcja. Zaufało nam ponad 40 000 Klientów

Zdobyliśmy zaufanie ogromnej ilości osób, co przyczyniło się do zajęcia wysokiej pozycji na polskim rynku providerów internetowych. Dowodem są niezależne zestawienia branżowe, które sytuują nas na wysokim miejscu w rankingu uwzględniającym kilka tysięcy podmiotów oferujących usługi internetowe. Osiągnęliśmy to dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej oraz indywidualnemu podejściu do wszystkich kontrahentów.

Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych i przyjaznych usług internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Staramy się sprostać wymaganiom każdego z nich. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować najwyższej jakości rozwiązania. Kładziemy nacisk na nieustanny rozwój, wprowadzając najnowsze technologie. Wybierając usługi u nas, nasza współpraca nie kończy się na zakupie. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od montażu, aż do fachowego rozwiązywania bieżących kłopotów, gwarantują komfortowe korzystanie z sieci. Oferujemy pełne wsparcie, pomoc techniczną telefoniczną oraz mailową. Korzystne ceny, fachowa i szybka obsługa oraz indywidualne podejście - to wszystko znajdziecie u nas. Zapewnij sobie niezawodne narzędzie pracy i skontaktuj się z nami!