Kancelaria radcy prawnego Tatiana Kiełb-Szewczyk
Profil działalności

Moja kancelaria zajmuje się obsługą firm i przedsiębiorców w zakresie bieżącego doradztwa, a także prowadzenia sporów sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych, doradztwem z zakresu prawa handlowego, prawa autorskiego etc.

Na rzecz osób prywatnych (fizycznych) świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, w szczególności spory sądowe cywilne, zajmujemy się sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi i w zakresie ustalenia kontaktów z małoletnimi dziećmi a także wszystkimi sprawami pochodnymi spraw wymienionych.

Jestem radcą prawnym ale również mediatorem. W każdej sprawie, zanim skieruję sprawę do sądu, staram się znaleźć alternatywne rozwiązanie stanowiące kompromis dla obu stron. Przed sądem zaś udaje mi się w wielu przypadkach wynegocjować ugodę sądową. W przypadku gdy brak jest możliwości ugodowego rozwiązania sporu, kontynuuję spór z nastawieniem na pełną ochronę praw i roszczeń mojego klienta.

Moim priorytetem jest przekazywać klientom pełną wiedzę dotyczącą ich sytuacji prawnej, położenia, możliwych rozwiązań, tak aby bez niepokoju mogli podejmować decyzje w swojej sprawie.