Katalog firm

Kancelaria Prawna "Włodarczyk & Partnerzy"

Kancelaria Prawna
ul. Noskowskiego 22
61-705 Poznań

Profil działalności:

Kancelaria działa na poznańskim rynku usług prawniczych od 1995 roku. Doświadczenie oraz zaangażowanie tworzącego ją zespołu zapewnia Klientom pomoc prawną na najwyższym poziomie. Celem Kancelarii jest stworzenie obecnym oraz przyszłym Klientom harmonijnych warunków współpracy w zakresie najważniejszych dziedzin obrotu prawnego. Wieloletnia praktyka Kancelarii w korzystaniu z dogodnych i szybkich trybów sądowego postępowania rozpoznawczego oraz egzekucyjnego gwarantuje optymalne rezultaty w odzyskiwaniu należności od kontrahentów.

Szerokie spektrum Klientów Kancelarii i różnorodność podejmowanych zleceń umożliwiły nam opracowanie skutecznych strategii postępowania w wielu dziedzinach prawa krajowego. Dzięki temu zyskaliśmy opinię Kancelarii sprawnie działającej, posiadającej interdyscyplinarne doświadczenie i osiągającej zamierzone cele procesowe. Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że zastosowana przez nas organizacja pracy zapewnia Klientom satysfakcjonującą, a jednocześnie konkurencyjną cenowo ofertę współpracy.

Do Klientów Kancelarii należą wyróżniający się na regionalnym rynku przedsiębiorcy wielu branż, w tym: energetycznej, spożywczej i rolno-spożywczej, monitoringu mediów, usług reklamowych, usług turystycznych oraz konfekcji meblowej. Prowadzimy z powodzeniem od wielu lat także obsługę przedsiębiorców z Gminy Tarnowo Podgórne. W szczególności jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z firmą z branży spożywczej, która ma siedzibę w Sadach - "The Lorenz Bahlsen Snack - World" sp. z o.o.


Członek Stowarzyszenia: