PPHU Metalmex Sp. J.
Profil działalności

Metalmex to firma handlowo-usługowa, oferująca szeroką gamę akcesoriów do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, oraz świadcząca usługi w zakresie obróbki płyt. Z racji posiadania własnej Galerii Sztuki dodatkowo uzupełniamy projekty dedykowane branży wnętrzarskiej i architekturze krajobrazu. Naszą misją jest nie tylko sprzedaż produktów, staramy się przekazywać naszym klientom wartości bardziej uniwersalne – miłość do stylu, wygody, nowe trendy.

Jesteśmy firmą, gdzie w jednym miejscu i na co dzień można – nabyć towar lub usługę, zdobyć wiedzę i poznać najciekawsze rozwiązania dedykowane branży, nawiązać kontakty biznesowe - z projektantem, wykonawcą, zwiedzić stałą i czasową ekspozycję sztuki.

Od blisko 10 lat konsekwentnie realizujemy misję uwrażliwiania odbiorców na polską sztukę współczesną, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Mając ambicję, by nie robić tego w oparciu o tradycyjne i znane powszechnie formy prezentacji artystów i ich dorobku, nieustannie poszukujemy nowych form upowszechniania sztuki. Znajduje to odzwierciedlenie w licznych inicjatywach: cykl spotkań „Mariaż sztuki z biznesem”, projekty - „Sztuka na/d/ sztuki”, #OnOff”, czy zaangażowanie w nowatorską koncepcję „Rent an Artist”.

Za Nami organizacja 65 znaczących wydarzeń artystycznych, organizowanych w przestrzeni realnej- głównie w naszej Galerii - w tym 2.edycji targów sztuki.

Działania w ramach promocji sztuki i designu powodują iż firma nasza utożsamiana jest nie tylko z platformą sprzedażową, ale też poznawczą i edukacyjną, co z pewnością wyróżnia nas na tle innych podmiotów.