Szkoleniowiec
Profil działalności

SZKOLENIOWIEC SP. Z O.O. to przedsiębiorstwo prowadzące od ponad 25 lat działalność w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kursów zawodowych na terenie całego kraju. Ponadto kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie ochrony środowiska.

BHP to problematyka, z którą spotyka się każdy pracodawca - świadczone przez nas usługi mają na celu, poprzez wypełnianie obowiązków służby bhp, zminimalizować zaangażowanie pracodawcy w sferze zarządzania bhp, z jednoczesnym zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy.

Nie ma możliwości pracować bezpiecznie bez posiadania odpowiednich kwalifikacji, dlatego prowadzimy KURSY ZAWODOWE, także współfinansowane ze środków UE, dzięki którym co roku ponad tysiąc osób zdobywa takie kwalifikacje takie jak: spawacz, operator wózka jezdniowego, czy kwalifikacje do pracy z urządzeniami elektrycznymi.

Działanie wielu przedsiębiorstw oddziałuje na środowisko naturalne, dlatego wspieramy przedsiębiorców w wykonywaniu obowiązków z zakresu OCHRONY ŚRODOWISKA, aby prowadzona działalność była zgodna z przepisami prawa i w jak najmniejszym stopniu negatywnie wpływała na środowisko naturalne, w którym żyjemy. W ramach współpracy wykonujemy wszelkie obowiązki sprawozdawcze, świadczymy usługi doradcze, audytujemy oraz pomagamy w uzyskaniu odpowiednich decyzji czy pozwoleń emisyjnych.