Vector Sp. z o.o.
Profil działalności

Vector Sp. z o .o. tworzy grupa ludzi, dla których powietrze, systemy sprężonego powietrza nie mają żadnych tajemnic. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i sumiennie, a indywidualne podejście do potrzeb firm, z którymi współpracujemy sprawia, że już od ponad 25 lat współtworzymy sukcesy wielu wiodących przedsiębiorstw. Jesteśmy spółką o całkowicie polskim kapitale. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów, biorących udział w produkcji pierwszych w Polsce śrubowych agregatów sprężarkowych w latach 1988-1991. Nadrzędnym celem całego zespołu jest projektowanie i wdrażanie indywidualnych rozwiązań dla naszych klientów – przy najlepszej efektywności produkcji sprężonego powietrza. Zamiast zakupu sprężarki i związanych z nim kosztów dodatkowych – konieczności posiadania wykwalifikowanej kadry, wydatkowania sporych środków na zakup, kosztów serwisu i przeglądów –naszym klientom oferujemy kompleksową usługę wynajmu sprężarek.

Dysponujemy dobrze zorganizowanym i profesjonalnym serwisem działającym na terenie całej Polski i nie tylko. W celu poprawienia efektywności układu sprężonego powietrza przeprowadzamy także audyty energetyczne.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem sprężarek śrubowych Gardner Denver, turbosprężarek Hanwha Power Systems, instalacji pneumatycznych Parker Transair, dmuchaw Roots'a, dysz specjalnych Vortec i noży powietrznych Paxton.